PAMIRŠOTE PRISIJUNGIMUS?

Apie Sveo grupę

Apie Sveo grupę

Šilumos siurblių prekyboje ir geoterminio šildymo sistemos montavime turime ilgametės patirties, kuri leidžia suskaičiuoti apie 1200 klientų ir įvykdytų sutarčių. Mūsų tikslas – kokybiški ir ilgaamžiai šilumos siurbliai bei atsakingai įrengta šildymo sistema tokiu būdu įgyvendinant užsakovų norus.

Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantijas ir prižiūrime sistemas, kad užtikrintume jų kokybišką ir nepriekaištingą darbą.
Taip pat atliekame serviso paslaugas tiek savo, tiek ir kitų įmonių įrengtoms geoterminio šildymo sistemoms. Turime puikų serviso personalą, kuris operatyviai reaguoja į gedimą, įvertinęs jį pasiūlo optimalų gedimo šalinimo variantą.

Mūsų darbo rezultatai duoda grįžtamąjį ryšį, nes visi žino, geriausias būdas pritraukti klientą – tai geri atsiliepimai iš pažįstamų žmonių rato apie įmonę ir jos darbuotojus. Informacija, keliaujanti iš lūpų į lūpas, nesvarbu girianti ar peikianti, skatina judėti į priekį ir nuolatos tobulėti.

Mes tikrai nusiteikę ryžtingai ir visada siekiame geriausių rezultatų už patraukliausią kainą užsakovui. Išbandykite mus, jei Jus domitės geoterminio šildymo įrengimu, saulės kolektorių nauda ar tiesiog jūsų įrengtai sistemai prireikė skubios pagalbos atsiradus gedimui.

Šioje svetainėje pateikiame informaciją apie savo siūlomą produkciją, kuriais prekiaujame. Be abejo, yra skaičiuoklė, kurioje galite preliminariai sužinoti kiek pas mus Jums gali kainuoti geoterminio šildymo įrengimas namui ar didesniam komercinio tipo pastatui. Turite klausimų: prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Galime Jums pasiūlyti pilną objekto šildymo sistemos komplektą:

  • Prekiaujame šilumos siurbliais pagal kliento poreikius;

  • Įrengiame lauko kolektorius;

  • Montuojame saulės kolektorius;

  • Montuojame vandens šildytuvus, radiatorius;

  • Galime pasiūlyti platų asortimentą fankoilų, kuriuos taip pat sumontuotume Jūsų objekte.

Partneriai

Norėdami, kad būtume kuo lengviau ir greičiau pasiekiami, mūsų tiekėjai suteiks Jums kuo tikslesnę ir operatyvią informaciją apie mūsų produkciją, pateiks ir pasiūlys bei pritaikys kuo tikslesnę įrangą, paskaičiuos sąmatą.

Kiekviena įmonė, norinti dirbti su mūsų produkcija yra kviečiama susisiekti su mumis el. paštu:  ar skambinti telefonu: 8 611 22484.

Į VIRŠŲ