PAMIRŠOTE PRISIJUNGIMUS?

Geoterminio šildymo skaičiuoklė

Ši skaičiuoklė – tai pagalba visiems, kurie domisi geoterminiu šildymu ir jo įrengimo kaina. Geoterminio šildymo skaičiuoklė pateiks optimaliausią variantą Jūsų pastato šildymo sistemai, ir nesvarbu ar tai bus gyvenamasis namas, ofisas ar komercinės paskirties didelis objektas iki 1500m

100
Suma be PVM Eur

Pateiktas pasiūlymas yra tik preliminarus. Norėdami gauti tikslesnį pasiūlymą ar tiesiog užduoti klausimą, visada galite tai padaryti naudodamiesi mūsų kontaktų skiltyje pateikta forma arba susiekti su mumis telefonu +370 609 72297. "Oras - vanduo" sistemos kainą smarkiai įtakoja konkretaus pastato techniniai duomenys, todėl iš anksto apskaičiuoti neįmanoma. Atsiųskite mums užklausą ir susisiekę su Jumis atliksime detalius "Oras - vanduo" sistemos kainos skaičiavimą.

Skai2iuokl4

Pastato plotas

Namo šildymo plotas apima visą norimą šildyti pastato plotą. Įvertinkite ir tai, kad gali tekti minimaliai šildyti garažą, palėpes, katilinę. Tokiu atveju jas pridėkite prie bendro paskaičiuoto namo ploto.

Pastato apšiltinimas

Kuo geresnė namo izoliacija, tuo sukuriamos geresnės sąlygos ir įrenginiui ir pačiai namo šildymo sistemos eksploatacijai. Gera namo izoliacija yra vadinama ta izoliacija, kai namas yra šiltinamas ne mažiau kaip 20 cm izoliacine medžiaga. Kuo mažiau šiltintas namas – tuo galingesnis šilumos siurblys bus parenkamas, atitinkamai ir lauko kolektorius.

Karšto vandens poreikis

Rinkdamiesi šį kriterijų paskaičiuokite, kiek žmonių gyvens name. Vienam žmogui standartiškai yra skaičiuojama, jog jis sunaudoja apie 50 l vandens. Jei namie yra įrengta bent viena vonia – tuomet pridėkite prie turimo skaičiaus dar 100 l (pvz.: 4 asmenų šeimai su viena vonia yra reikalingas 300 l boileris: skaičiuojama – 4 asmenys po 50 l = 200 l + 100 l voniai = 300 l).

Kolektoriaus tipas

Mes Jums siūlome rinktis iš 5 lauko kontūro tipų: horizontalus grunte (klojamas horizontaliai žemės grunte iki 1,5m gylyje, reikalingas mažiausias laisvas žemės plotas yra 3 arai), horizontalus vandens telkinyje (skandinamas lauko kolektorius, vandens telkinio įšalas turi būti proporcingas kolektoriaus klojimo gyliui, skandinamas mažiausiai į 2 m gylį, reikiamas plotas – mažiausiai 3 arai), vertikalūs gręžiniai (patogūs tuo, jog įrengimui reikalinga maža (iki 2 arų) laisva žemės dalis, patogu įrengti praktiškai bet kokiame namo sklype), radialiniai gręžiniai (patys kompaktiškiausi įrengimo prasme, nes namuose iki 400 m2 reikalingas laisvos žemės plotas yra vos 1 m2, tačiau įrengimo sąnaudos didžiausios iš visų galimų variantų) bei oras-vanduo sistema (įrengimo metu nėra jokių žemės darbų, dėl to tai sistemąžemės darbų atlikti nereikia, dėl to tai sistemą padaro patogią ir pigią įsirengti).

Į VIRŠŲ