Vienas populiariausių ir mažiausiai klientų piniginių sąnaudų reikalaujantis kolektorius geoterminio šildymo įrengimui. Pasižymi tokiomis savybėmis kaip: paprasta įrengti, pigus lyginant su gręžinių kainomis, gali būti klojamas į vandens telkinį, kas padidina kolektoriaus efektyvumą apie 10%. Tai yra vienas pirmųjų darbų pradedant geoterminio šildymo įrengimą. Klojamas 1,2m – 1,5m gylyje (priklausomai nuo grunto). Atliktiems lauko darbams suteikiama 10 metų garantija, paklotam PE vamzdžiui – taip pat 10 metų garantija. PE vamzdžio tarnavimo trukmė skaičiuojama 50 ir daugiau metų. Tai tikrai ilgaamžė, patikima sistema, kuri mūsų patikrinta ir sėkmingai naudojama daugiau nei 15 metų skaičiuojant nuo geoterminio šildymo sistemos eksploatacijos pradžios.
Aukštus standartus ir darbinius parametrus siekiantis lauko kontūro tipas. Dažniausiai naudojamas tada, kai sklype yra per mažai vietos horizontalaus kolektoriaus išklojimui ar sklypo aplinka yra sutvarkyta. Gręžinių užpildymui naudojamas neužšąlantis skystis. Specialistai, įvertinę pastato šiluminę varžą ir parinkę tinkamą šilumos siurblį nustato ir kokio ilgio vamzdyną reikės iškloti objekte. Pagal tai parenkami gręžinių gyliai ir vamzdynų metražas. Dirbame tik su CE standartus atitinkančiu PE vamzdžiu.
Tai patentuotas gręžimo metodas pasvyrimo būdu, kai viena centrinė gręžimo kamera naudojama šilumos vamzdžių klojimui radialiniu būdu visomis nuosvyrio kryptimis ir kampais, net po esamais pastatais. Šilumos išgavimo efektyvumą lemia geologinė žemės būsena. Idealus naudingos ir ilgalaikės šilumos gavybos gruntas – minkštas ir šlapias arba akmeningas. Labiausiai tinkami yra gruntinio vandens sluoksniai. Giliai esantis geriamojo vandens lygis lieka nepaliestas. Pasvirimo kampas gali būti reguliuojamas nuo 5 iki 65 laipsnių kampu. Tokiu būdu gaunamas didesnis plotas absorberio (ploto, kuris gauna vandens). Į vieną šulinį galima sudėti iki 6 zondų taip optimaliai išnaudojant ir nesugadinant aplinkos vaizdo.