PAMIRŠOTE PRISIJUNGIMUS?

Rekuperacija

Rekuperacija

Rekuperacinė (vėdinimo) patalpų sistema – šviežias ir gaivus patalpų oras ištisus metus. Mechaniniu būdu vėdinamoms patalpoms iki 90 % šalinamo oro šilumos yra gražinama į patalpą. Tokiu būdu patalpoje sukuriamas kokybiškesnis mikroklimatas, ypač tokiose patalpose kaip vonia, virtuvė, svetainė (jei joje yra malkomis kūrenamas židinys). Svarbiausias vėdinimo sistemos elementas – vėdinimo įrenginys. Išoriškai šis įrenginys atrodo paprasta, bet viduje tai sudėtinga ir ištobulinta konstrukcija, užtikrinanti gaivų ir švarų orą, kuris tiekiamas į patalpą. Įrenginys sumontuojamas toks, kad patalpose oras pasikeistų kas valandą, nebent yra nustatoma kitaip. Naudojant išmanųjį sistemos valdymą taupoma elektros energija ir užtikrinamos komfortiškos gyvenimo sąlygos. Vėdinimo įrenginys dirba pagal poreikį: automatiškai arba pagal tam tikrus nustatymus, kurie yra suvedami vartotojo. Taip keičiami intensyvumo lygiai. Papildomai įdiegti davikliai fiksuoja pasikeitusias sąlygas patalpoje ir automatiškai reguliuoja vėdinimo įrenginį dirbti intensyviau arba sumažinti intensyvumo lygį. Kokybiškai sumontuota ir įdiegta sistema taip pat prisideda prie kokybiškos sistemos eksploatavimo.

Yra mažų rekuperacinių sistemų, kurių mechanizmas montuojamas į sieną, kuri ribojasi su laukine siena (mini rekuperatorius) arba didesnė rekuperacinė sistema, kuri išvedžiojama ortakių pagalba po patalpas.

Saulės kolektorius – tai tarsi šilumokaitis, pagamintas taip, kad kuo greičiau ir stipriau įkaistų, o tada sukauptą saulės šilumą perduotų šilumos nešėjui, kuris nerūdijančio plieno arba variniu vamzdynu šilumą perduoda į kašto vandens šildytuvą. Tai nemokama energija visam gyvenimui. Kadangi saulės kolektoriai sugeria energiją, kurią neša ne tik matomoji šviesa, bet ir infraraudonieji spinduliai, jie veikia ir kai būna debesuota.

Montuojame Europoje vienus populiariausių saulės kolektorių: TS300 ir TS400.

Rekuperacinę vėdinimo sistemą sudaro:

Daugiau apie rekuperacinių sistemų įrengimą:
telefonu 8-611-22484 | el. paštu: info@sveogrupe.lt

arba atvykti į mūsų ofisą adresu: Dubysos g. 60A, II aukštas, Klaipėda. Maloniai Jūsų laukiame!
Į VIRŠŲ